• NOC w szkole... filmowo @@@

• W piątkowy wieczór , kiedy weekendu początek, wszystkie szkoły pozamykane są na 3 spusty - to fakt.

Ale jest jedna taka szkoła, która ani myśli iść spać tylko zamierza filmy oglądać ! I tak u nas : sale lekcyjne zamieniły się w kinowe , ławki w wygodne fotele, a popcorn i cola lały się strumieniami - jak to w kinie

W świat kina wprowadził wszystkich prawie oryginalny Sherlock Holmes przygotowując i konkursy i nagrody. Klasy 4 i 5 pochłonęły w całości „E.T.” a klasy starsze wciągnęła „Piramida Strachu” .

Już wiemy, że to nasz pierwszy, ale nie ostatni raz

• ,,Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci" - NOWA EDYCJA

• Nasza szkoła przystąpiła do kolejnej edycji programu ,,Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci.

Można już przynosić na plac szkolny wszystkie rzeczy które wymienione były w poprzedniej edycji (informacje znajdują się na stronie internetowej szkoły). Zbiórka odbędzie się w tym samym miejscu co poprzednio. Zachęcamy do czynnego włączenia się w akcję. Po uzgodnieniu terminu z Dyrektorem szkoły wyznaczymy dwie soboty w których czynna będzie szkoła, aby osoby pracujące w tygodniu miały możliwość dostarczenia zbędnych Państwu rzeczy. O terminach będziemy informować na bieżąco. Ponadto elektrośmieci można zwozić codziennie od poniedziałku do piątku od godz 7.00 do godz. 14.30. Akcja potrwa wstępnie do końca kwietnia.W poprzedniej edycji udało nam się uzbierać 668 kg zużytego sprzętu. Bardzo dziękujemy i prosimy o włączenie się i tym razem w akcję.